Kredyty i pożyczki pozabankowe – szybkie i tanie | Marshal Lion

card-icon

Szybkie kredyty pozabankowe

Szybkie kredyty pozabankowe to dobre rozwiązanie dla osób poszukujących natychmiastowego finansowanie swoich potrzeb. Są to Klienci nie tylko z niesatysfakcjonującą historią kredytową, ale przede wszystkim Klienci, którym zależy na szybkiej i korzystnej decyzji.  

  • Zalety szybkich pożyczek pozabankowych

Najważniejsze zalety pożyczek pozabankowych to brak konieczności dostarczenia niezbędnych zaświadczeń i zabezpieczeń. Kwota kredytu zależy od budżetu i potrzeb klienta – inaczej wyglądają kredyty hipoteczne, inaczej kredyty elastyczne 

Aby uzyskać szybką pożyczkę pozabankową nie trzeba mieć wysokich zarobków, jednak wiąże się to z wyższą prowizją i marżą. Jednocześnie daje to możliwość „wyjścia na prostą”. Pozyskane środki można przeznaczyć na zakup nieruchomości, leczenie, spłatę długów, np. 

Co jeszcze wyróżnia kredyty pozabankowe na tle innych usług? Kredyty pozabankowe są przede wszystkim szybkie. Na decyzję pożyczkodawcy wystarczy kilka godzin, czasami nawet minut. Po tym czasie pieniądze trafiają na konto kredytobiorcy (chyba że mamy do czynienia z pożyczką gotówkową). 

 

  • Oferta kredytów i pożyczek pozabankowych

Nasza oferta to pożyczki i kredyty pozabankowe dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Mogą to być kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne i inne. 

 

  • Klientom zapewniamy: 

– szybką decyzję,
– profesjonalne doradztwo,
– wsparcie na każdym etapie zlecenia,
– atrakcyjne warunki współpracy

Zapraszamy!