Szkolenia dla firm: kompetencje twarde i miękkie – Warszawa

zar-icon

Szkolenia dla firm

Zespół Marshal Lion tworzą profesjonaliści z długoletnim doświadczeniem, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami. Prowadzimy szkolenia dla firm zarówno z kompetencji miękkich, jak i twardych. 

  • Szkolenia z kompetencji miękkich

– psychologia sprzedaży,
– profesjonalna obsługa Klienta,
– skuteczne zarządzanie biznesem,
– komunikacja w biznesie.

Celem szkoleń jest doskonalenie technik obsługi klienta i sprzedaży, rozwijanie mocnych stron w sprzedaży i szukanie obszarów do rozwoju, poprawa efektywności w komunikacji z klientem, poznanie technik pracy z trudnym klientem i  trenowanie asertywności. 

Uczestnik szkolenia poznaje swój styl komunikowania się z innymi i  dowiaduje się, co zrobić, aby dopasować rodzaj przekazu i styl komunikowania do klienta. Poznaje i ćwiczy również fazy sprzedaży, techniki perswazji i sposoby wywierania wpływu. Zapoznaje się z najważniejszymi zasadami obsługi klienta i dowie się jak radzić sobie z barierami w komunikacji, oporem i polemiką po stronie odbiorcy. 

  • Szkolenia z kompetencji twardych

– wybrane zagadnienia prawne, 
finanse i rachunkowość, 
optymalizacja kosztów

Szkolenia tego typu mają za zadanie ułatwić naszym klientom efektywne prowadzenie biznesu. Podstawowa wiedza na tematy prawne i finansowe pozwala na podejmowanie dobrych decyzji w prowadzeniu firmy. Specjaliści Marshal Lion nie tylko szkolą, ale również doradzają swoim klientom. 

 

Jeżeli zainteresowała Państwa ta oferta, zapraszamy do kontaktu.