Rozpoczęcie działalności

Rozpoczęcie działalności

Wieloletnie doświadczenie zespołu Marshal Lion może pomóc początkującym przedsiębiorcom w rozpoczęciu biznesu. Udzielamy wsparcia osobom, które mają w planach otworzyć swoją pierwszą firmę lub osobom, które będą zmagać się z wyzwaniami jakie pojawią się przed nimi w związku z nowym projektem. Dzielimy się doświadczeniem, doradzamy, planujemy, a także załatwiamy niezbędne formalności. Wiemy jak zdobyć dofinansowanie dla firm i jak założyć firmę z przyszłością.

Rozpoczęcie działalności

  • Zakres usług Marshal Lion obejmuje między innymi:

– pomoc prawno-podatkową przy zakładaniu lub zakupie spółki,
– wsparcie przy uzyskaniu finansowania (dotacji, kredytów),
– doradztwo podatkowe przy optymalizacji budżetu przedsiębiorstwa,
– dbanie o wizerunek firmy na rynku biznesowym.

 

  • SZKOLENIA

Zespół Marshal Lion tworzą profesjonaliści z długoletnim doświadczeniem, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i praktycznymi umiejętnościami. Prowadzimy szkolenia zarówno z kompetencji miękkich, jak i twardych.

Kompetencje miękkie:

– Psychologia sprzedaży
– Profesjonalna obsługa Klienta
– Skuteczne zarządzanie
– Komunikacja w biznesie
 
Celem szkoleń jest doskonalenie technik obsługi klienta i sprzedaży, rozwijanie mocnych stron w sprzedaży i szukanie obszarów do rozwoju, poprawa efektywności w komunikacji z klientem, poznanie technik pracy z trudnym klientem i  trenowanie asertywności.
 
Uczestnik szkolenia poznaje swój styl komunikowania się z innymi i  dowiaduje się, co zrobić, aby dopasować rodzaj przekazu i styl komunikowania do klienta. Poznaje i ćwiczy również fazy sprzedaży, techniki perswazji i sposoby wywierania wpływu. Zapoznaje się z najważniejszymi zasadami obsługi klienta i dowie się jak radzić sobie z barierami w komunikacji, oporem i polemiką po stronie odbiorcy.

 

Kompetencje twarde:

– wybrane zagadnienia prawne,
– finanse i rachunkowość.
 
Szkolenia tego typu mają za zadanie ułatwić naszym klientom efektywne prowadzenie biznesu. Podstawowa wiedza na tematy prawne i finansowe pozwala na podejmowanie dobrych decyzji w prowadzeniu firmy. Specjaliści Marshal Lion nie tylko szkolą, ale również doradzają swoim klientom.