Pozabankowe kredyty i pożyczki dla nowych firm – Marshal Lion

baloon-icon

Rozpoczęcie działalności

Wieloletnie doświadczenie zespołu Marshal Lion może pomóc początkującym przedsiębiorcom w rozpoczęciu biznesu. Udzielamy wsparcia osobom, które mają w planach otworzyć swoją pierwszą firmę lub osobom, które będą zmagać się z wyzwaniami jakie pojawią się przed nimi w związku z nowym projektem. Dzielimy się doświadczeniem, doradzamy, planujemy, a także załatwiamy niezbędne formalności. Wiemy jak zdobyć dofinansowanie dla firm i jak założyć firmę z przyszłością. 

  • Zakres usług Marshal Lion obejmuje między innymi:

– pomoc prawno-podatkową przy zakładaniu lub zakupie spółki,
– pomoc przy restrukturyzacji przedsiębiorstw,
– wsparcie przy uzyskaniu finansowania (dotacji, kredytów),
– doradztwo podatkowe przy optymalizacji budżetu przedsiębiorstwa,
– dbanie o wizerunek firmy na rynku biznesowym.

 

  • Pozabankowe kredyty dla nowych firm:

Rozpoczęcie działalności gospodarczej stawia przed przedsiębiorcami wiele wymagających wyzwań. Niestety, aby sprostać większości z nich, trzeba mieć odpowiednie środki. Nie zawsze istnieje możliwość pozyskania ich bezpośrednio z banku – procedury są długotrwałe i skomplikowane. Wtedy z pomocą przychodzą firmy pozabankowe oferujące kredyty dla firm nowych. 

 

  • Kredyt obrotowy dla nowych firm:

Kredyty obrotowe dla nowych firm polegają na finansowaniu wydatków bieżących – dzięki nim można uzupełnić towar, wypłacić pensje, kupić niezbędne narzędzia. Ich największą zaletą jest elastyczność- sami ustalamy wysokość i czas trwania kredytu.  

Istnieją dwie wersje kredytów obrotowych dla firm – są to kredyty bieżące oraz kredyty w rachunku kredytowym. Kredyt bieżący można porównać do debetu na koncie osobistym – środki pobieramy w chwili kryzysu, np. na uzupełnienie asortymentu, nagłe naprawy np. Inaczej jest z kredytem w formie rachunku – otrzymujemy go na konkretną kwotę, z konkretnym terminem zapłaty. 

To, którą opcję wybierzemy zależy tylko i wyłącznie od nas.  

 

 

  • Kredyt inwestycyjny dla nowych firm:

Kredyt inwestycyjny dla nowych firm pozwala na zakup maszyn niezbędnych do prowadzenia firmy. W zależności od rodzaju prowadzonej działalności, mogą to być maszyny produkcyjne, kuchenne, sprzęt biurowy, modernizacje, itp. Warunki kredytów inwestycyjnych dostosowywane są do indywidualnych potrzeb firmy  to jej właściciel / pełnomocnik określa wysokość i termin spłaty kredytu.

 

  • Kredyt gotówkowy pozabankowy dla nowych firm:

Na brak zdolności kredytowej wpływa wiele czynników. Najważniejsze z nich to niesatysfakcjonująca (za krótka) historia kredytowa, brak wymaganych zaświadczeń, majątku i zabezpieczeń. Niekiedy przebicie się przez mur bankowych formalności okazuje się niemożliwe – tę sytuację boleśnie odczuwają właściciele nowych firm i start – upów.  

W takiej sytuacji warto skorzystać z oferty kredytów pozabankowych gotówkowych dla firm nowych. Kredyty te pozwalają na sfinansowanie działalności bieżącej (w tym wypłatę zaległych wynagrodzeń), a także rozwój i zwiększenie zysków firmy. 

 

  • Szkolenia dla nowych firm:

Zespół Marshal Lion to specjaliści w zakresie szkoleń. Klientom oferujemy szkolenia w zakresie kompetencji miękkich oraz twardych. Najważniejsze z nich to profesjonalna obsługa Klienta, psychologia sprzedaży, komunikacja w biznesie i wszystko, czego potrzebuje Państwa firma. Szczegóły oferty dostępne w zakładce szkolenia dla firm https://marshallion.pl/uslugi/klienci-biznesowi/szkolenia/.

 

  • Leasing dla nowych firm:

Leasing dla nowych firm pozwala na zakup niezbędnych urządzeń, np. samochodów, maszyn  produkcyjnych czy komputera. Jest to opcja  atrakcyjna dla osób stawiających pierwsze kroki w biznesie. Pozwala ona na zakup sprzętu bez zdolności kredytowych i dużych zasobów finansowych. Rzecz będąca przedmiotem leasingu na start jest własnością leasingodawcy – dopiero po wygaśnięciu umowy staje się ona własnością rzeczonej firmy. Rzecz taką można sprzedać, przeznaczyć na użytek prywatny albo korzystać z niej dalej. 

 

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. 

Zapytania prosimy składać drogą telefoniczną lub za pomocą formularza dostępnego poniżej.  

Zapraszamy do współpracy!