Kredyty konsolidacyjne dla firm: pozabankowe –oferta Marshal Lion

card2222

Kredyty i usługi finansowe

Kredyty i usługi finansowe dla firm to jedna ze specjalizacji naszej firmy. Klientom prezentujemy nie tyle produkty, co gotowe rozwiązania, które gwarantują swobodę i bezpieczeństwo transakcji. Są to atrakcyjne kredyty pozabankowe dla firm, leasing, usługi doradztwa finansowego / podatkowego i inne. 

  • Pożyczki konsolidacyjne pozabankowe – jakie są ich zalety? 

Instytucje pozabankowe dają obecnie bardzo duże możliwości wyboru danego produktu finansowego. Czasami zdarza się, że jedna firma ma zaciągnięte kilka zobowiązań, jeden duży kredyt na zakup maszyn i kilka mniejszych na drobniejsze wydatki. Korzystając z możliwości kredytu konsolidacyjnego nie musi ona pamiętać o różnych ratach i terminach zapłaty. Kredyt konsolidacyjny firmowy umożliwia bowiem połączenie wszystkich zobowiązań w jedno, pozostaje to mniej uciążliwe do spłaty. Skorzystanie z tego rozwiązania bardzo często zmniejsza również raty oraz daje dłuższy okres kredytowania. 

 

  • Kredyty konsolidacyjne firmowe – jakie są ich rodzaje?

 

Wyróżnia się dwa główne rodzaje kredytów konsolidacyjnych:

  • kredyt konsolidacyjny hipoteczny – ten rodzaj kredytu przyznaje się na dłuższy okres, na wyższe sumy, ale z niższym oprocentowaniem; niezbędne jest zabezpieczenie w postaci hipoteki posiadanej nieruchomości;

 

  • kredyt konsolidacyjny gotówkowy pozabankowy – otrzymuje się na krótki czas, niższą sumę, ale na gorszych warunkach, jeśli chodzi o oprocentowanie. Jednak w tym przypadku nie jest potrzebne żadne zabezpieczenie.

 

Spłata kredytu konsolidacyjnego może być wydłużona nawet do 40 lat i to właśnie dzięki temu miesięczna rata staje się mniejsza niż suma wszystkich dotychczasowych zobowiązań. Ważnym jest również, że kredyt konsolidacyjny można zaciągnąć w dowolnie wybranej walucie, a także można ją zmieniać w czasie trwania spłaty kredytu, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. 

  • Jak wybrać kredyt konsolidacyjny dla firm? 

W przypadku kredytu konsolidacyjnego dla firm trzeba jednak uważać, aby nie wpaść w pułapkę zadłużenia. Z krótkoterminowego punktu widzenia jest to rozwiązanie bardzo wygodne, ułatwiające comiesięczne spłacanie zadłużeń. Jednak w całkowitym rozliczeniu może się okazać, że ogólna suma kosztów będzie wyższa, niż w przypadku oddzielnej spłaty kilku pożyczek. Jeżeli mamy wątpliwości, warto skorzystać z usług doradców finansowych  dla firm. 

Dodatkowo, podobnie jak w przypadku zwykłych kredytów, tak i w przypadku kredytu konsolidacyjnego, bank może pobrać prowizję za udzielenie nowego kredytu. Warto również pamiętać, że przy okazji zaciągania kredytu zabezpieczonego hipoteką dochodzą również koszty związane z wyceną nieruchomości, koszty usług notariusza, a także wpisu do hipoteki. Procedura jest długa i skomplikowana – w tym czasie można pogłębić swoje kłopoty. Właśnie dlatego coraz więcej przedsiębiorców korzysta z oferty przygotowanej przez instytucje pozabankowe takie jak Marshal Lion. Daje to możliwości otrzymania kredytu w wysokości nawet do 500 000 zł. Decyzja kredytowa zapada w kilkanaście minut. 

 

  • Dla kogo dobrym rozwiązaniem jest kredyt konsolidacyjny? 

Przy rozważaniu skorzystania z kredytu konsolidacyjnego należy zastanowić się w czym, tak naprawdę ma nam pomóc to nowe zobowiązanie. Jeżeli zależy nam na zmniejszeniu miesięcznej raty, odciążeniu domowego budżetu, czy dodatkowych pieniądzach na pewien cel, jest to z pewnością korzystne rozwiązanie. Pożyczka konsolidacyjna firmowa pomaga wyjść łagodnie z przytłaczającej spirali zadłużenia. 

Warto dodać, że termin „kredyt konsolidacyjny” to tylko nazwa pewnego produktu handlowego. Termin ten nie widnieje w prawie bankowym. Funkcjonuje on zaś według zasad podobnych do działania kredytu konsumpcyjnego. 

Szczegóły oferty

bez
zabezpieczeń
Icon
Okres kredytowania
do 120 miesięcy
Icon
Kwota
do 500 000 zł
Icon
RÓWNIEŻ
Dla start-upów
Icon
MINIMUM
Formalności
Icon

Oferta kierowana jest do wszystkich klientów biznesowych bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, także dla start-upów!

  • Jak uzyskać kredyt konsolidacyjny?

Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się na dole strony, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi warunki. Sprawdzi także ile funduszy możesz uzyskać. A następnie poinformuje Cię o decyzji. Wszystko trwa bardzo krótko!