Kredyt gotówkowy pozabankowy dla firm - oferta Marshal Lion

card2222

Kredyty i usługi finansowe

Kredyty i usługi finansowe dla firm to jedna ze specjalizacji naszej firmy. Klientom prezentujemy nie tyle produkty, co gotowe rozwiązania, które gwarantują swobodę i bezpieczeństwo transakcji. Są to atrakcyjne kredyty pozabankowe dla firm, leasing, usługi doradztwa finansowego / podatkowego i inne. 

Kredyt gotówkowy

  • Na czym polega kredyt gotówkowy dla firm?

Definicja tego terminu jest dość prosta. Kredyt gotówkowy to usługa oferowana przez bank lub instytucje pozabankową polegająca na udostępnieniu Klientowi konkretnej kwoty. Spłata takiego kredytu następuje w ratach indywidualnie ustalanych między kredytodawcą a kredytobiorcą. Wysokość kredytu gotówkowego uzależniona jest oczywiście od regularnej obsługi zobowiązania, czyli możliwości spłaty zadłużenia przez osobę zaciągającą kredyt. Zazwyczaj jest to kwota maksymalnie 500 000 zł, spłacana w okresie do 10 lat. 

 

  • Kredyt gotówkowy pozabankowy – dla jakich firm? 

Kredyt gotówkowy przeznaczony jest dla wszystkich firmktóre potrzebują nagłego i szybkiego zastrzyku gotówki. Taką pomoc finansową może otrzymać każdy, kto wykaże się źródłem dochodu umożliwiającym spłatę zaciągniętego kredytu. Kredyt gotówkowy pozabankowy udzielany jest zarówno osobom indywidualnym, jak i firmom. Cechą charakterystyczną kredytów gotówkowych dla firm jest to, że kredytobiorca może przeznaczyć uzyskane pieniądze na realizację dowolnych potrzeb, bez informowania banku na jaki cel chce przeznaczyć pieniądze. Co ciekawe środki można przeznaczyć na spłatę innego kredytu. 

Dowiedz się więcej: 

pożyczki konsolidacyjne dla firm

 

Zabezpieczeniem spłaty takiego kredytu są najczęściej dochody uzyskiwane przez kredytobiorcę, zabezpieczenia rzeczowe, a także poręczenia innych osób. 

 

  • Jakie kredyty gotówkowe są najlepsze?

Podstawowymi instytucjami oferującymi kredyty gotówkowe dla firm są oczywiście banki. Prześcigają się one w ofertach kierowanych do potencjalnych kredytobiorców. Dzięki temu uzyskanie kredytu gotówkowego staje się coraz prostsze. Już nie trzeba spędzać godzin w placówkach banków, ani nawet posiadać konta w żadnym z nich. Powodem jest to, że coraz więcej instytucji proponuje kredyt gotówkowy online. Dodatkowo możemy skorzystać z licznych promocji, monitorujemy, rankingów i udogodnień. Gdy nie jesteśmy pewni, czy posiadamy zdolność kredytową, wystarczy krótkie hasło „kredyt gotówkowy – kalkulator” i już możemy sprawdzić, czy i gdzie otrzymamy kredyt, a także z jaką ratą do spłaty musimy się liczyć. Oczywiście przy wyborze danego kredytu, warto poradzić się specjalistów w tej dziedzinie, np. Marshal Lion. 

 

  • Na co zwrócić uwagę wybierając kredyt gotówkowy?

Zaciągając kredyt gotówkowy pozabankowy dla firmy, należy zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Najważniejszym wyznacznikiem atrakcyjności kredytu jest jego oprocentowanie rzeczywiste, czyli tzw. stopa RRSO. Jest to nic innego, jak wyrażony procentowo całkowity koszt kredytu. Należy jednak pamiętać, że miara ta nie uwzględnia kosztów obsługi innych produktów takich, jak konto, karta kredytowa, czy ubezpieczenie, które trzeba nabyć chcąc skorzystać z danej oferty banku.  

Zaciągając kredyt gotówkowy dla firm warto wiedzieć, że kredyty firmowe podlegają ustawie o kredycie konsumenckim. Według tych przepisów każdemu kredytobiorcy przysługuje prawo do odstąpienia od kredytu w ciągu 14 dni bez żadnych konsekwencji, a także możliwość spłacenia całości kredytu w dowolnym momencie, nie ponosząc z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. 

 

Szczegóły oferty

Kwota
do 500 000 zł
Icon
Okres kredytowania
do 120 miesięcy
Icon
bez
zabezpieczeń
Icon
MINIMUM
FORMALNOŚCI
Icon
RÓWNIEŻ
Dla start-upów
Icon
  • Jak uzyskać kredyt konsolidacyjny?

Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się na dole strony, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi warunki. Sprawdzi także ile funduszy możesz uzyskać. A następnie poinformuje Cię o decyzji. Wszystko trwa bardzo krótko!