Kredyty pozabankowe i usługi finansowe dla firm – Marshal Lion

card2222

Kredyty i usługi finansowe

Kredyty i usługi finansowe dla firm to jedna ze specjalizacji naszej firmy. Klientom prezentujemy nie tyle produkty, co gotowe rozwiązania, które gwarantują swobodę i bezpieczeństwo transakcji. Są to atrakcyjne kredyty pozabankowe dla firm, leasing, usługi doradztwa finansowego / podatkowego i inne. 

  • Kredyty pozabankowe dla firm:

W Marshal Lion Consulting każdy może ubiegać się o finansowanie swoich potrzeb – wystarczy wybrać ofertę i złożyć stosowny wniosek. Nasza oferta to kredyty obrotowe, gotówkowe, konsolidacyjne oraz kredyty inwestycyjne dla firm https://marshallion.pl/uslugi/klienci-biznesowi/kredyty-i-uslugi-finansowe/kredyt-inwestycyjny/. O kredyt w Marshal Lion może ubiegać się każdy. Samodzielnie ustalamy warunki spłaty kredytu. Nawet, jeżeli Pastwa firma nie ma wysokich obrotów (ale nie ma też zaległości) będziemy mogli zaproponować atrakcyjne warunki spłaty. 

 

  • Doradztwo dla firm:

Prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce nie należy do najprostszych. Przepisy są skomplikowane i dynamiczne. Prawo podatkowe zmienia się średnio raz do roku, z kolei prawo bankowe i handlowe znacznie częściej. Aby nadążyć za tymi zmianami, warto skorzystać z usług profesjonalnych doradców. Doradztwo finansowe Marshal Lion to usługi na najwyższym poziomie. Nasi doradcy pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego kredytu, pomogą w pozyskaniu dotacji, wybiorą korzystną ofertę leasingu – pozwoli to na optymalizację kosztów firmy. 

 

  • Kredyt obrotowy dla nowych firm:

Kredyty obrotowe dla nowych firm polegają na finansowaniu wydatków bieżących – dzięki nim można uzupełnić towar, wypłacić pensje, kupić niezbędne narzędzia. Ich największą zaletą jest elastyczność- sami ustalamy wysokość i czas trwania kredytu.  

Istnieją dwie wersje kredytów obrotowych dla firm – są to kredyty bieżące oraz kredyty w rachunku kredytowym. Kredyt bieżący można porównać do debetu na koncie osobistym – środki pobieramy w chwili kryzysu, np. na uzupełnienie asortymentu, nagłe naprawy np. Inaczej jest z kredytem w formie rachunku – otrzymujemy go na konkretną kwotę, z konkretnym terminem zapłaty. 

To, którą opcję wybierzemy zależy tylko i wyłącznie od nas.  

Szczegóły oferty dostępne poniżej: