Restrukturyzacja spółek

Restrukturyzacja spółek

Marshal Lion, mając na względzie szybki i efektywny rozwój biznesu swoich klientów, wdraża różne rozwiązania związane ze sprzedażą i restrukturyzacją spółek.

Handel spółkami

Jeśli posiadają Państwo spółkę na sprzedaż, która ma zobowiązania na koncie – odkupimy ją w przystępnej cenie, zoptymalizujemy jej funkcjonowanie i zadbamy o dalszą jej odsprzedaż.
 
Jeśli chcą Państwo zakupić spółkę, znajdziemy najlepsze rozwiązanie dostępne na rynku. W bazie Marshal Lion znajdują się zarówno spółki krajowe, jak i zagraniczne, osobowe i kapitałowe.

 

Rozpoczęcie działalności gospodarczej wymaga wielu formalności, a narastająca biurokracja nie ułatwia szybkiego przełożenia pomysłu na biznes w rzeczywistość. Rozwiązaniem jest zakupienie gotowej spółki prawa handlowego. Dzięki temu oszczędzamy czas i energię oraz mamy komfort wyboru odpowiedniej formy prawnej dla prowadzonej działalności. Możemy uniknąć wielu błędów i nieprawidłowości już na początku rozwoju biznesu.
 
Naszym klientom oferujemy gotową i odpowiednio przygotowaną spółkę, która z dnia na dzień może podjąć działalność. Spółka jest już zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz w pozostałych instytucjach i urzędach.
 
Przy sprzedaży i przekazaniu spółki, dbamy o to, żeby kupujący miał pełną wiedzę na jej temat. Gwarantujemy klientowi, że spółka nie ma żadnych zobowiązań. Nie zalega z płatnościami w Urzędzie Skarbowym, w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i nie ma zarejestrowanych pracowników.
 
Marshal Lion oferuje nowo powstałe podmioty i spółki z historią rejestrową. Te spółki, które mogą przedstawić swoją przeszłość biznesową, będące od dawna zarejestrowane i działające jakiś czas, są dla potencjalnych kontrahentów nowego właściciela lepszym partnerem w biznesie. Są też bardziej wiarygodne dla niektórych instytucji finansowych. Spółki, które nie są akurat w danym momencie aktywne biznesowo nie niosą ze sobą ryzyka powiązanego z wcześniej powstałymi zobowiązaniami czy działalnością. Mają one historię finansową, która może być niezbędna przy staraniu się o kredyt, dotację i zdobyciu zaufania nowych kontrahentów.

Marshal Lion zadba o:

– przerejestrowanie spółki na nowego właściciela i wdroży procedurę zmiany nazwy,
– dokona zmian w PKD (Polska Klasyfikacja Działalności),
– adres rejestrowy podmiotu i ew. biuro wirtualne,
– przy transakcji sprzedaży spółki przekaże pełną dokumentację dotyczącą podmiotu.

Po dokonaniu przejęcia spółki, zapraszamy do dalszej współpracy na wielu poziomach prowadzenia działalności. Oferujemy kompleksową pomoc prawną w biznesie, nowoczesną obsługę księgową, doradztwo w zakresie pozyskania finansowania na wszelkie inwestycje, leasingi, kredyty i wsparcie przy otrzymaniu dotacji unijnej. Całościowo wspieramy Państwa w prowadzeniu biznesu.