Jak uzyskać kredyt przez osobę z BIK, pożyczki pozabankowe.

01 Luty 2019

Kredyt dla osób bez BIK

WRÓC DO LISTY ARTYKUŁÓW
kredyt dla osób bez BIK

BIK to Biuro Informacji Kredytowej, w której gromadzone są dane na temat historii kredytowej klientów banków. W przypadku nieterminowo spłacanych należności finansowych BIK rejestruje pojawiające się opóźnienia i na ich podstawie tworzy profil zdolności kredytowych danej osoby. Jeżeli historia kredytowa jest negatywna, a dana osoba zalega ze spłatą, lub spłaca raty w sposób nieregularny, to zaciągnięcie kolejnej pożyczki w baku staje się niemożliwe. Banki korzystając z wielu systemów zabezpieczeń, często odmawiając pożyczek osobom zdolnym do spłaty należności finansowych, ponieważ oceniają swoje ryzyko jako wysokie.  

W takiej sytuacji z pomocą przychodzą instytucje pozabankowe, w której można uzyskać pożyczkę bez pozytywnej opinii BIK. Dzieje się tak dlatego, że firmy specjalizujące się w udzielaniu pożyczek bez BIK, rozpatrują sprawę każdego klienta indywidualnie, opierając ocenę zdolności do spłaty na podstawie informacji z Krajowego Rejestru Długów lub terminowości spłacania faktur i bieżących należności. Kryteria brane pod uwagę w rozpatrywaniu takiego wniosku o pożyczkę są łagodniejsze. Nawet w przypadku bardzo skomplikowanej historii kredytowej jest szansa na otrzymanie pożyczki.

W przypadku zadłużenia i figurowania w BIK dobrym rozwiązaniem problemów może okazać się pożyczka konsolidacyjna, która pozwala na rozliczenie wszystkich należności finansowych i spłatę w ratach możliwych do uregulowania przez klienta. Dzięki temu zwrot długów staje się łatwiejszy, a jako profit na przyszłość można potraktować poprawę historii kredytowej w BIK.

Dla kogo pożyczka bez BIK?

Pożyczki pozabankowe bez BIK dostępne są dla przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Oferta dostosowywana jest indywidualnie. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat najatrakcyjniejszych form kredytowania bez BIK warto skorzystać z usług doradztwa finansowego. Zapewniamy naszym klientom profesjonalne wsparcie, dając szansę na rozwiązanie wszelkich finansowych problemów.

LISTA AKTUALNOŚCI