Rozpoczęcie działalności

Wieloletnie doświadczenie zespołu Marshal Lion może pomóc młodym przedsiębiorcom w łatwym starcie w biznesie. Udzielamy wsparcia osobom, które mają w planach otworzyć swoją pierwszą firmę lub osobom, które będą zmagać się z wyzwaniami jakie pojawią się przed nimi w związku z nowym projektem. Dzielimy się doświadczeniem, doradzamy, planujemy, a także załatwiamy niezbędne formalności. Wiemy jak zdobyć dofinansowanie dla firm i jak założyć firmę z przyszłością.

Zakres usług Marshal Lion obejmuje m.in.:

– pomoc prawno-podatkową przy zakładaniu czy kupnie spółki

– wsparcie przy uzyskaniu finansowania (dotacji, kredytów)

– doradztwo podatkowe przy optymalizacji budżetu przedsiębiorstwa

– dbanie o wizerunek firmy na rynku biznesowym.   

SZKOLENIA

Zespół Marshal Lion tworzą profesjonaliści o wybitnych umiejętnościach i długoletnim doświadczeniu, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i praktycznymi umiejętnościami.

Prowadzimy szkolenia:

Kompetencje miękkie:

  • Psychologia sprzedaży
  • Profesjonalna obsługa Klienta
  • Skuteczne zarządzanie
  • Komunikacja w biznesie

Celem szkoleń jest doskonalenie technik obsługi klienta i sprzedaży, rozwijanie mocnych stron w sprzedaży i szukanie obszarów do rozwoju, poprawa efektywności w komunikacji z klientem, poznanie technik pracy z trudnym klientem i  trenowanie asertywności.

Uczestnik szkolenia poznaje swój styl komunikowania się z innymi i  dowiaduje się, co zrobić, by dopasować rodzaj przekazu i styl komunikowania do klienta. Poznaje i ćwiczy również fazy sprzedaży, techniki perswazji i sposoby wywierania wpływu. Zapoznaje się z najważniejszymi zasadami obsługi klienta i dowie się jak radzić sobie z barierami w komunikacji, oporem i polemiką po stronie odbiorcy.

Kompetencje twarde:

  • Wybrane zagadnienia prawne
  • Finanse i rachunkowość

Szkolenia tego typu mają za zadanie ułatwić naszym klientom efektywne prowadzenie biznesu. Podstawowa wiedza na tematy prawne i finansowe pozwala na podejmowanie dobrych decyzji w prowadzeniu firmy. Specjaliście Marshal Lion nie tylko szkolą, ale i doradzają klientom.