Handel spółkami

Marshal Lion, mając na względzie szybki i efektywny rozwój biznesu swoich klientów, wdraża różne rozwiązania związane ze sprzedażą i restrukturyzacją spółek.

Jeśli posiadają Państwo spółkę na sprzedaż, która na koncie ma zobowiązania, odkupimy ją w przystępnej cenie, zoptymalizujemy jej funkcjonowanie i zadbamy o dalszą jej odsprzedaż.

Jeśli chcą Państwo zakupić spółkę, znajdziemy najlepsze rozwiązanie dostępne na rynku. W bazie Marshal Lion znajdują się zarówno spółki krajowe, jak i zagraniczne, osobowe i kapitałowe.

Rozpoczęcie działalności gospodarczej wymaga wielu formalności, a narastająca biurokracja nie ułatwia szybkiego przełożenia pomysłu na biznes w rzeczywistość. Rozwiązaniem jest zakupienie gotowej spółki prawa handlowego. Po pierwsze oszczędzamy czas i energię, po drugie mamy komfort wyboru odpowiedniej formy prawnej dla prowadzonej działalności. Możemy uniknąć wielu błędów i nieprawidłowości już na początku rozwoju biznesu.

Naszym klientom oferujemy gotową i odpowiednio przygotowaną spółkę, która z dnia na dzień może podjąć działalność.  Spółka jest już zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym, jak i pozostałych instytucjach i urzędach.

Przy sprzedaży i przekazaniu spółki, dbamy o to, żeby kupujący miał pełną wiedzę na jej temat. Gwarantujemy klientowi, że spółka nie ma żadnych zobowiązań. Nie zalega z płatnościami w Urzędzie Skarbowym, w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i nie ma zarejestrowanych pracowników.

Marshal Lion oferuje nowopowstałe podmioty i spółki z historią rejestrową. Te spółki, które mogą przedstawić swoją przeszłość biznesową, są od dawna zarejestrowane i działają jakiś czas są dla potencjalnych kontrahentów nowego właściciela lepszym partnerem w biznesie. Są też bardziej wiarygodne dla niektórych instytucji finansowych.  Spółki, które nie są akurat w danym momencie aktywne biznesowo nie niosą ze sobą ryzyka powiązanego z wcześniej powstałymi zobowiązaniami czy działalnością. Mają one historię finansową, która może być niezbędna przy staraniu się o kredyt, dotację i zdobyciu zaufania nowych kontrahentów.

 

Marshal Lion dla swoich klientów zadba o:

– przerejestrowanie spółki na nowego właściciela i wdroży procedurę zmiany nazwy

– dokona zmian w PKD (Polska Klasyfikacja Działalności)

– adres rejestrowy podmiotu i ew. biuro wirtualne

– przy transakcji sprzedaży spółki, przekaże pełną dokumentację dot. podmiotu.
Po dokonaniu przejęcia spółki, zapraszamy do dalszej współpracy na wielu poziomach prowadzenia działalności. Oferujemy kompleksową pomoc prawną w biznesie, nowoczesną obsługę księgową, doradztwo w zakresie pozyskania finansowania na wszelkie inwestycje, leasingi, kredyty i wsparcie przy otrzymaniu dotacji unijnej. Całościowo wesprzemy Państwa w prowadzeniu biznesu.